Мені потрібно підготувати розповідь про різдво

Мені потрібно підготувати розповідь про різдво

 • Розповіді про Різдво для дітей. Дітям про свято Різдво. Розповіді про Різдво Л. Чарской, Е. Іванівській.
  Цікаві і пізнавальні різдвяні історії для дітей молодшого та середнього шкільного віку.
  Переказ про першу різдвяну лке
  Коли народився маленький Христос, і Діва Марія, Його сповила, поклала Його в прості ясла на сіно, злетіли з неба Ангели, щоб подивитися на Нього. Побачивши, як проста і убога печера і ясла, вони тихенько шепотіли один одному:
  Він спить в печері в простих яслах? Ні, так не можна! Потрібно прикрасити печеру: нехай вона буде якомога красивіше і нарядно адже в ній спить Сам Христос!
  І ось один Ангел полетів шукати, чим би прикрасити печеру, на південь. На півдні завжди тепло, і завжди цвітуть прекрасні квіти. І ось Ангел набрав багато червоних, як зоря, троянд; лілій, білих як сніг; весла різнокольорових гіацинтів, азалій; набрав ніжних мімоз, магнолій, камелій; зірвав і кілька великих жлтих лотосів ... І всі ці квіти він Прінс в печеру.
  Інший Ангел полетів на північ. Але там якраз в цей час була зима. Поля і ліси встелені Тяжлов покровом снігу. І Ангел, не знайшовши ніяких квітів, хотів летіти назад. Раптом він побачив сумно зеленевшую серед снігу ЛКУ, задумався і прошепотів:
  Мабуть, нічого, що це деревце таке простеньке. Нехай і воно, єдине з усіх рослин півночі, подивиться на маленького Христа.
  І він УНС з собою скромну північну лочка. Як красиво і нарядно стало в печері, коли стіни, підлогу і ясла прикрасились квітами! Квіти з цікавістю заглядали в ясла, де спав Христос, і шепотіли один одному:
  Тс! .. Тихіше! Він заснув!
  Маленька оболонка бачила такі прекрасні квіти в перший раз і засмутилася.
  О, сказала вона сумно, навіщо я така негарна і простенька? Як щасливі повинні бути всі ці чудові квіти! А мені нема чим і самої обряди в таке свято, нічим і пещерку прикрасити ...
  І вона гірко заплакала.
  Коли Діва Марія побачила це, Їй зробилося шкода ЛКУ. І Вона подумала: Треба, щоб усі раділи в цей день, не треба, щоб була сумна ця оболонка.
  Вона посміхнулася і зробила знак рукою. І тоді сталося диво: тихо з неба спустилася яскрава звздочка і прикрасила собою вершину ЛКВ. А за нею зійшли та інші прикрасили інші гілки. Як раптом світло і весело стало в печері! Прокинувся від яскравого світла маленький Христос, що спав у яслах, і, посміхаючись, потягнувся до блискучою вогниками лке.
  А квіти з подивом дивилися на ні і перешптивалісь один з одним:
  Ах, яка ж вона стала гарненька! Чи не правда, вона гарніше нас всіх?
  І оболонка відчувала себе цілком щасливою. З тих пір люди прикрашають щороку на Різдво ЛКВ для маленьких дітей в пам'ять про
 • Кожна країна має її власну митницю і традиції. Англійські люди пишаються їхніми традиціями, і вони продовжують їх.

  Важко говорити про Англію, не кажучи про його відпустку. Різдво - серед них.

  Всі англійські люди святкують Різдво (або Різдво) 25-го грудня.

  Різдво! Яке свято - це? Це - щорічне святкування народження Ісуса Христа. Це падає 25 грудня Католицькою церквою і 7-го січня Ортодоксальної Церквою. Це свято означає початок нового року і нового життя. Англійські люди святкують це свято з вічнозеленим деревом Різдвяною ялинкою. Колія дітей по носку, названому Панчохою для різдвяних подарунків дітям в кінці їх ліжок і кроликів Санта Клауса вниз димохід, щоб принести їх подарунки.

  Різдво - найбільше свято в Англії. Цікаво відвідати магазини перед цим святом. Є багато хороших Різдвяних листівок і подарунків там. Англійські люди як це свято дуже і готуються до цього заздалегідь. Вони купують подарунки один за одного, пробують послати Різдвяні листівки за їхніми родичами і друзями.

  Цікаво відвідати Лондон протягом цього свята. У Квадраті Trafalgar є Різдвяна ялинка. Ми можемо бачити багато вогнів, іграшки та цукерки на всьому протязі цього дерева. Усюди Ви можете бачити гасла "З Різдвом Христовим і С новим роком".

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

9 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: