Твір на тему ,, Навіщо я вчу російську мову «треба саме 5-7 пропозицій, будь ласка до

Твір на тему ,, Навіщо я вчу російську мову "треба саме 5-7 пропозицій, будь ласка до

  • Для того щоб знати всі правила, як пишуться слова, як ставити правильно окончанія.да російську мову потрібен щоб спілкуватися., Читати писати, він входить в світовий мову., Та не знаю що далі .........
  • Можете вибрати пропозиції, які вам подобаються! ...)Російська мова наша рідна мова, і іноді буває незрозуміло, навіщо нам його вивчати. І взагалі навіщо бути грамотними і писати правильно? Все-таки це важливо. По тому, як каже чоловік, судять про те, наскільки він утворений. Але ж це не дрібниця. Отримати хорошу роботу не так легко, а якщо ти ще й неписьменний, то це взагалі нереально. У англійського письменника Бернарда Шоу в п'єсі Пігмаліон вчений-філолог навчив неосвічену, неграмотно говорить дівчину правильно говорити по-англійськи, і у вищому суспільстві вже ніхто не міг сказати, що вона не має освіти. Виробляє дуже неприємне враження, коли людина неправильно говорить по-російськи. Нещодавно я дивилася інтерв'ю з Юрієм Антоновим. І було, скажімо, не дуже приємно його слухати, так як він вживав такі слова і вирази, які зазвичай використовують люди, що живуть в селі. І хоча мені подобаються його пісні, я була розчарована. Якщо людина вільно володіє рідною мовою, то це дозволяє йому висловити будь-яку думку. Він може переконати в своїй правоті будь-якого опонента. Як часто наші політичні і державні діячі говорять незв'язно. Наприклад: У нас багато проблем, щоб отримати результат. А ось Маргарет Тетчер займалася мовою по 4 години на день. Кожне її слово було ясним, правильним, зрозумілим, зрозумілим. Коли тебе оточують освічені люди, що добре говорять по-російськи, хочеться бути гідним їх уваги. Хочеться брати участь в бесіді, бути почутим і зрозумілим, а для цього треба володіти мовою.Тому я з задоволенням буду вчити російську мову.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

42 + = 48

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: